Меню Закрити

Тиждень кар’єри 2018

Кафедрою моніторингу довкілля та природокористування у рамках «Тижня кар’єри  ХНУ імені В. Н. Каразіна» 9 листопада 2018 року проведена чергова зустріч студентів 4 і 5 курсів з випускниками, що працюють за спеціальністю та досягли певних висот у кар’єрному рості. Гостей представила завідувач кафедри Максименко Надія Василівна.

Першою перед студентами виступила начальник відділу екологічної освіти та рекреації Національного природного парку «Слобожанський» Шумілова Алла Вікторівна (випускниця екологічного факультету 2005 року). Вона розповіла про специфіку та переваги роботи на об’єктах природно-заповідного фонду, про існуючі вакансії у НПП «Слобожанський», про волонтерську діяльність залучених фахівців на його території та красу заповідної природи.

Про можливість реалізації випускниками педагогічних амбіцій розповіла випускниця екологічного факультету 2015 року Сушильнікова (Адаменко) Альона Юріївна. Вона працює викладачем у Коледжі переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Студенти з великою зацікавленістю слухали цікаві розповіді гостей Особливої подяки заслужили їх інформативні, яскраві презентації про місця своєї роботи.