Меню Закрити

Науково-методичний семінар кафедри

Науково-методичний семінар

кафедри моніторингу довкілля та природокористування

 7 листопада 2018 року відбулось засідання науково-методичного семінару кафедри моніторингу довкілля та природокористування, на якому були заслухані доповіді про результати наукової діяльності магістрів 2 року навчання денного відділення.

Слухали:

  • Вороніна В. О. з доповіддю на тему: «Ландшафтно-екологічне планування території Васищівського лісництва». Керівник: д. геогр. н., проф. Максименко Н. В.
  • Корнєєву Н. О. з доповіддю на тему: «Екологічне картографування рідкісних біотопів НПП «Слобожанський». Науковий консультант ст. викл. Клєщ А.А.
  • Масовець Ж. В. з доповіддю на тему: «Шляхи підвищення ефективності землекористування при веденні особистого селянського господарства». Керівник: к.с.-г.н., доц. Гололобова О. О.
  • Недобєгу А. А. з доповіддю на тему: «Проектні пропозиції створення зони безпеки для населення ПАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот»». Керівник: к.в.н., доц. Кочанов Е. О.
  • Василець Я. С. з доповіддю на тему: «Агроекологічне обґрунтування поводження з органічними відходами при виробництві гуматів». Керівник: к.с.-г.н., доц. Гололобова О. О.
  • Невмиваку М. О. з доповіддю на тему: «Реакція радіального приросту дерев на пожежі в молодих сосняках Лівобережного Лісостепу». Керівник: к.с.-г.н., доц. Коваль І. М.

Виступи студентів викликали жваве обговорення, у якому прийняли участь всі присутні.

07.11_2   07.11_3

20181107150343   20181107144437
20181107153944