Меню Закрити

Абітурієнту – 2021

Якщо Ви любите природу, бажаєте присвятити своє життя її збереженню, вивченню особливостей та механізму формування природно-заповідного фонду України, його імплементації до Пан-Європейської екологічної мережі, то Вам, безумовно, необхідно вступати на навчання за освітньою програмою «Заповідна справа». Ми з 2019-2010 навчального року розпочинаємо прийом на 1 курс бакалаврату і 1 курс магістратури!

Отримавши фах за освітньою програмою «Заповідна справа», Ви зможете реалізувати свою мрію бути активним захисником природи. Працюючи у національних парках, заповідниках, природних резерватах на території нашої країни та близького і далекого зарубіжжя, а також в Неурядових громадських природоохоронних організаціях, саме Вам вдасться зберегти для прийдешніх поколінь ту неповторну красу природи, що так дорога Вашому серцю.

Вступити на навчання у магістратуру екологічного факультету, де навчаються за освітньою програмою «Заповідна справа», можна на базі будь-якого бакалаврату. Крім того, якщо Ви вже маєте вищу освіту за іншою спеціальністю, але за покликом душі Ви – природоохоронець, то за 1 рік і 4 місяці навчання у нас Ваша мрія стане дійсністю! Мрійте!


Завантажити презентацію (укр.)  pptx