Меню Закрити

Знайомство (екскурсія) з місцями можливого працевлаштування за фахом

17 квітня 2019 р. магістри кафедри моніторингу довкілля та природокористування екологічного факультету відвідали Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського». Під час візиту співробітники центру провели екскурсію та ознайомили з головними підрозділами та напрямками наукової і міжнародної діяльності Інституту.

Завідуюча аспірантурою, кандидат с.-г. наук Воротинцева Людмила Іванівна ознайомила студентів з правилами конкурсного набору до аспірантури, етапами та строками вступної кампанії, а також перевагами та можливістю реалізації наукового потенціалу для майбутніх аспірантів. Інститут має ліцензію Міністерства освіти і науки України щодо підготовки докторів філософії зі спеціальностей 201 Агрономія (галузь знань 20 Аграрні науки та продовольство) та 091 Біологія (галузь знань 09 Біологія).

Завідувач бібліотеки, кандидат с.-г. наук Парасочка Інна Федорівна розповіла про фонд, структуру та діяльність наукової бібліотеки ННЦ «ІҐА імені О.Н. Соколовського».

Завідувач відділу ґрунтових ресурсів, кандидат с.-г. наук Соловей Вадим Борисович та молодший науковий співробітник Лебедь Віталій Володимирович ознайомили з питаннями охорони й раціонального використання ґрунтових ресурсів, використання геоінформаційних систем для обстеження ґрунтового покриву України.

Дякуємо співробітникам Національного наукового центу «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» за чудову гостинність!