Тиждень кар’єри 2018

Кафедрою моніторингу довкілля та природокористування у рамках «Тижня кар’єри  ХНУ імені В. Н. Каразіна» 9 листопада 2018 року проведена чергова зустріч студентів 4 і 5 курсів з випускниками, що працюють за спеціальністю та досягли певних висот у кар’єрному рості. Гостей представила завідувач кафедри Максименко Надія Василівна.

Першою перед студентами виступила начальник відділу екологічної освіти та рекреації Національного природного парку «Слобожанський» Шумілова Алла Вікторівна (випускниця екологічного факультету 2005 року). Вона розповіла про специфіку та переваги роботи на об’єктах природно-заповідного фонду, про існуючі вакансії у НПП «Слобожанський», про волонтерську діяльність залучених фахівців на його території та красу заповідної природи.

Про можливість реалізації випускниками педагогічних амбіцій розповіла випускниця екологічного факультету 2015 року Сушильнікова (Адаменко) Альона Юріївна. Вона працює викладачем у Коледжі переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Студенти з великою зацікавленістю слухали цікаві розповіді гостей Особливої подяки заслужили їх інформативні, яскраві презентації про місця своєї роботи.

Науково-методичний семінар кафедри

Науково-методичний семінар

кафедри моніторингу довкілля та природокористування

 7 листопада 2018 року відбулось засідання науково-методичного семінару кафедри моніторингу довкілля та природокористування, на якому були заслухані доповіді про результати наукової діяльності магістрів 2 року навчання денного відділення.

Слухали:

  • Вороніна В. О. з доповіддю на тему: «Ландшафтно-екологічне планування території Васищівського лісництва». Керівник: д. геогр. н., проф. Максименко Н. В.
  • Корнєєву Н. О. з доповіддю на тему: «Екологічне картографування рідкісних біотопів НПП «Слобожанський». Науковий консультант ст. викл. Клєщ А.А.
  • Масовець Ж. В. з доповіддю на тему: «Шляхи підвищення ефективності землекористування при веденні особистого селянського господарства». Керівник: к.с.-г.н., доц. Гололобова О. О.
  • Недобєгу А. А. з доповіддю на тему: «Проектні пропозиції створення зони безпеки для населення ПАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот»». Керівник: к.в.н., доц. Кочанов Е. О.
  • Василець Я. С. з доповіддю на тему: «Агроекологічне обґрунтування поводження з органічними відходами при виробництві гуматів». Керівник: к.с.-г.н., доц. Гололобова О. О.
  • Невмиваку М. О. з доповіддю на тему: «Реакція радіального приросту дерев на пожежі в молодих сосняках Лівобережного Лісостепу». Керівник: к.с.-г.н., доц. Коваль І. М.

Виступи студентів викликали жваве обговорення, у якому прийняли участь всі присутні.

07.11_2   07.11_3

20181107150343   20181107144437
20181107153944

Науковий семінар кафедри

7.11.2018 року о 14.30 відбудеться науковий семінар кафедри
моніторингу довкілля та природокористування, на якому будуть заслухані
доповіді про результати дослідження магістрів 2 року навчання денного та
заочного відділення. Просимо всіх членів кафедри бути присутніми!