Меню Закрити

КОВАЛЬ ІРИНА МИХАЙЛІВНА

доктор сільськогосподарських наук,  доцент кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи.

Koval

Народилася 29 листопада 1960 року в м. Лисичанськ Луганської обл. У 1986 році закінчила геолого-географічний факультет Харківського державного університету ім. О. М. Горького (нині ХНУ імені В. Н. Каразіна) за спеціальністю «Географія».

Після завершення освіти працювала на посадах вчителя географії в середній школі № 10 м. Харкова. З 1992 року працювала на посадах молодшого, наукового, старшого наукового та провідного наукового співробітника в Українському науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації, де також протягом 1994-1997 рр. навчалася в аспірантурі. В УкрНДІЛГА вона працює до цього часу.

У 2002 році захистила  кандидатську дисертацію «Динаміка радіального стану соснових деревостанів в умовах аеротехногенного забруднення в Поліссі та Степу».

З вересня 2015 року за сумісництвом працює в ХНУ імені В.Н. Каразіна на посаді доцента кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи.

У 2021 році захистила докторську дисертацію «Дендрохронологічні засади оцінювання соснових і дубових деревостанів України»

Наукові інтереси: моніторинг біорізноманіття природно-заповідного фонду, екологія лісових екосистем, дендрохронологія,  дендрокліматологія, дендроіндикація

Перелік курсівБіогеографія; Political and economic aspects of biodiversity conservation; Глобальні проблеми сучасності ; Екологія лісу з основами лісознавства.

Контактна інформація: вул. Пушкінська,86.

Основні публікації