Меню Закрити

ГОЛОЛОБОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

gololobovaкандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи.

Народилася 2 січня 1962 р. у сел. Октябрьське Краснодарского краю (Російська Федерація). У 1984 р. з відзнакою закінчила радіофізичний факультет Харківського державного університету ім. О. М. Горького ( нині ХНУ імені В. Н. Каразіна ) за спеціальністю «Біофізика».

З 1990 до 2000 р. працює асистентом кафедри агрохімії Харківського державного університету ім. В. В. Докучаєва. Протягом 1995–2004 рр. як здобувач працює над дисертаційним дослідженням під науковим керівництвом д. с.-г. н., проф. Будьоного Ю. В. та д. с.-г. н., проф. Булигіна С. Ю.

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію «Вплив способів основного обробітку ґрунту на показники його родючості та урожайність віко-вівсяної суміші».

Упродовж 2009–2010 рр. – старший викладач кафедри моніторингу, природокористування та попередження надзвичайних ситуацій. З 2010 р. – до теперішнього часу – доцент кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи.

Наукові інтереси: агроекологія, дендрологія, ендоекологія, ландшафтний дизайн, екологічне право

Перелік курсів: Правові основи заповідної справи; Міжнародне та національне екологічне право; Міжнародне екологічне законодавство; Основи ландшафтного дизайну; Засоби збалансованого природокористування агросфери.

Контактна інформація: майдан Свободи, 6 ауд. 480. E-mail: gololbova@karazin.ua

Персональний профіль у Google Scholar

Основні публікації