23 квітня 2023 року викладач кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи Бурченко Світлана Володимирівна провела лекцію для школярів на тему “Рекреаційна діяльність на об’єктах природно-заповідного фонду”.
Тематика лекції викликала активне обговорення та зацікавленість питанням надання рекреаційних послуг об’єктами та територіями природно-заповідного фонду України, збереження біорізноманіття та екологічної освіти.
![](http://ecomonitoring.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/04/1682318512569-1024x768.jpg)