В рамках проходження навчальної загально-екологічної практики 31 травня 2019 року студенти 1 курсу відвідали метеомайданчик Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. В ході екскурсії студенти ознайомились з основними метеорологічними приладами, методикою і технікою спостережень. Студенти виявили зацікавленість та отримали позитивний досвід від нових набутих метеорологічних навичок.
Екскурсія на метеорологічний майданчик
![](http://ecomonitoring.karazin.ua/wp-content/uploads/2019/06/image3-1024x768.jpeg)