Абітурієнту – 2018

Якщо Ви любите природу, бажаєте присвятити своє життя її збереженню, вивченню особливостей та механізму формування природно-заповідного фонду України, його імплементації до Пан-Європейської екологічної мережі, то Вам, безумовно, необхідно вступати на навчання за магістерською спеціалізацією «Заповідна справа».

Отримавши фах за спеціалізацією «Заповідна справа», Ви зможете реалізувати свою мрію бути активним захисником природи. Працюючи у національних парках, заповідниках, природних резерватах на території нашої країни та близького і далекого зарубіжжя, а також в Неурядових громадських природоохоронних організаціях, саме Вам вдасться зберегти для прийдешніх поколінь ту неповторну красу природи, що так дорога Вашому серцю.

Вступити на навчання у магістратуру екологічного факультету, де отримують спеціалізацію «Заповідна справа», можна на базі будь-якого бакалаврату. Крім того, якщо Ви вже маєте вищу освіту за іншою спеціальністю, але за покликом душі Ви – природоохоронець, то за 1 рік і 4 місяці навчання у нас Ваша мрія стане дійсністю! Мрійте!

Дізнатись більше про вступну кампанію 2018 року Ви можете на сайті екологічного факультету.

Завантажити презентацію (укр.)  pptx