Меню Закрити

АДАМЕНКО МИКОЛА ІГОРЕВИЧ

доктор технічних наук, професор.

Народився 3 травня 1965 р  у м. Харків. Закінчив Ленінградське вище військове інженерно-будівельне училище (ЛВВІСКУ) (1989) та аспірантуру Харківського Військового Університету Міністерства оборони України (ХВУ) (1999) та у 2000 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Системи технічного обладнання військово-будівельнихкомплексів» та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук. У 2003 році отримав вчене звання доцента.

У 2004 році закінчив Академію цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека». У 2012 році присуджено наукову ступінь доктора технічних наук зі спеціальності «Екологічна безпека». У 2012 році присвоєно вчене звання професора кафедри безпеки життєдіяльності. Працював викладачем у ХВУ, майор, військовий архітектор.

Працював завідувачем кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Наразі є професором кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва та професором кафедри моніторингу довкілля та природокористування екологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за сумісництвом.

Інструктор з альпінізму, кандидат в майстри спорту з гірського туризму, Член інтернаціонального рятувального загону з 1987 року. Інструктор 2-ї категорії з рукопашного бою (авторська школа “кей-кусін-Кайкан”).

У 2001 році нагороджений Хрестом Пошани «За розбудову та становлення внутрішніх військ МВС України» (Міністерство внутрішніх військ України)

З 2005 року Академік Міжнародної Академії Безпеки Життєдіяльності. У 2005 році нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «Ветеран військової служби» тощо.