Новини

Тиждень кар’єри 2018

Кафедрою моніторингу довкілля та природокористування у рамках «Тижня кар’єри  ХНУ імені В. Н. Каразіна» 9 листопада 2018 року проведена чергова зустріч студентів 4 і 5 курсів з випускниками, що працюють за спеціальністю та досягли певних висот у кар’єрному рості. Гостей представила завідувач кафедри Максименко Надія Василівна. Першою перед студентами виступила начальник відділу екологічної освіти та

Науково-методичний семінар кафедри

Науково-методичний семінар кафедри моніторингу довкілля та природокористування  7 листопада 2018 року відбулось засідання науково-методичного семінару кафедри моніторингу довкілля та природокористування, на якому були заслухані доповіді про результати наукової діяльності магістрів 2 року навчання денного відділення. Слухали: Вороніна В. О. з доповіддю на тему: «Ландшафтно-екологічне планування території Васищівського лісництва». Керівник: д. геогр. н., проф. Максименко Н.

Науковий семінар кафедри

7.11.2018 року о 14.30 відбудеться науковий семінар кафедри моніторингу довкілля та природокористування, на якому будуть заслухані доповіді про результати дослідження магістрів 2 року навчання денного та заочного відділення. Просимо всіх членів кафедри бути присутніми!